Hakkımızda

COOLMAN OTO KLİMA PARÇALARI
Sotek Klima Ve Soğutucu İzo.İnş.San. Tic. Ltd. Şti. 'nin markası olan COOLMAN, uzun yıllardır sektörde oluşumuzun bize kazandırdığı bilgi ve tecrübemize dayalı olarak 2017 yılında yaptığımız araştırmalar sonucunda, piyasada ciddi eksiklikler hissettiğimiz ve fahiş fiyat politikasını bozabileceğimize inandığımız bu piyasaya da ilk iki yılda dahi ciddi başarılar sağladığımız piyasanın önde gelen emekçileri tarafından takdir edilmektedir. Hızla büyüyen ürün yelpazemizin ve hızlı tedarik yeteneğimizin bizi sektörde kısa zamanda ciddi bir konuma yerleştireceğine inancımız sonsuz... www.coolman.com.tr

COOLMAN KURU TİP ISITICILAR (VEBASTOLAR)
Hizmet ettiğimiz sektörün önde gelen emekçileri ve işlerinin ehli bayilerimiz tarafından teşvik edildiğimiz bu alanda, Kullanıcı şikayetlerini göz önünde bulundurarak yaptığımız ar-ge çalışmaları sonucunda yüksek kalite ile ürettiğimiz yakıtlı ısıtıcıları bu yıl siz değerli müşterilerimize sunmuş bulunmaktayız.

KARAVAN VE MARİN ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ
2018 yılında satışa sunduğumuz karavan, yat ve tekne ısıtma soğutma sitemleri büyük ilgi gördü ve bir yıl gibi kısa bir sürede sektörde varlığımızı hissettirdik. Elbette bu başarıyı disiplinli, araştırmacı ve tecrübeli AR-GE ekibimize ve çalışma arkadaşlarımıza borçluyuz. Tam elektrikli klima, kuru tip hava ısıtıcıları ve -25 dereceye kadar soğutan 12-24 volt farklı kapasitelerdeki buz dolaplarımızı incelemek için www.coolertech.com.tr ve www.coolman.com.tr adreslerinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.